Akyurt Korsan Taksi

 

Yolcuların kalan erişim talebini toplanmış taşıma hizmeti biricik başına huzurlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu kaba ve kalan istem huzursında ise korsan taksi hizmeti; bozuk olması, şoför kalitesi, esnekliği ve görev odaklılığı gibi avantajları ile sarı ticari taksilere nazaran elan bir tomar tercih ediliyor.

Bu görev sebebiyle yolcuların, her bölgesinde evetğu gibi, da kapkaloriın önünden kızılınarak buyurmak istediği yere aralık kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları katkısızlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak talip müşterilerin sitemizde durum düz numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en ilgi çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine nazaran bozuk olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine nispeten elan akla yatkın fiyatlıdır ve bu sebeple elan çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin yetişek seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine nazaran elan üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı elan kibar, nazik ve görev odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere nazaran müşterinin talebine karşı elan çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara harcamak talip bir yolcunun bu talebini geçmiş çevirmezler, güdük mesafeye buyurmak talip bir yolcuya zararlı davranış sergileyemezler, beraberinde bavul vb. eşyaları olan müşterilerden katiyen ekstra bir ücret istem edemezler.

Zahir güvenlidir. Korsan taksiler de kendi ciğerlerinde bir durağa bentlı olarak kayıt şeşnda çkızılışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden değişik bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde huzurlaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da meyanç kullanımından kaynaklı rastgele bir asayiş riski oluşması laf konusu değildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere nazaran seyrüsefer kurallarına karşı elan içli davranarak müşterilerinin emniyetliğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 zamanü 24 saat boyunca layenkati görev vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen emek saatleri kapsamında rastgele bir şoförün bir tomar çkızılışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması katiyen laf konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen posta sistemine akla yatkın şekilde 7/24 sizlere görev sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; şehir ciğeri-şehir dışı taşımacılık, evcil efsanevi taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden görev istem ederken; ölçün binek, ölçün ticari, şatafatlı binek ya da vip vito vesait istem edebilirler. Örneğin; elan kalabalık bir saf ciğerin vito meyanç gerçekleştirme edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve emniyetliği açısından çok elan faydalı olacaktır. Dilek edilen meyanç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden meyanç türü ve gidilecek rota belirlenerek eder sıralaması çısütsüzılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına karşın daha bu konuda bir neşvünema hamtır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Fakat pratikte kullanılan aracın korsan taksi bulunduğunun ispatlanması çok emekli ayrıca imkansız evetğundan zahmetsiz zahmetsiz bir ceza ile huzurlaşılması laf konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine müteveccih ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda dert olan evcil efsanevi taşımacılığı dair müşterilerimizin talebini geçmiş çevirmiyoruz. Nitelikli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.