Altındağ Korsan Taksi

Yolcuların mütezayit ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti bir numara başına karşıtlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu yoğun ve mütezayit istem karşıtsında ise korsan taksi hizmeti; ehven olması, şoför kalitesi, esnekliği ve ihtimam odaklılığı gibi avantajları ile sarı ticari taksilere nazaran elan okkalı yeğleme ediliyor.

Bu ihtimam sebebiyle yolcuların, her bölgesinde olduğu gibi, da kapkaloriın önünden hileınarak yapmak istediği yere aralık ayırt etmeksizin ulaşımları sağlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak talip müşterilerin sitemizde dünya alan numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar ortada en nazarıitibar çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine nazaran ehven olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla elan yakışır fiyatlıdır ve bu sebeple elan çok yeğleme edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin yetişek seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine nazaran elan üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı elan kibar, nazik ve ihtimam odaklı davranış sergilerler. Bazı mevzularda sarı ticari taksilere nazaran müşterinin talebine karşı elan çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara dökmek talip bir yolcunun bu talebini art çevirmezler, güdük mesafeye yapmak talip bir yolcuya aksi davranış sergileyemezler, yanı sıra bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesinlikle ekstra bir ücret istem edemezler.

Kuşkusuz güvenlidir. Korsan taksiler bile kendi yüreklerinde bir durağa bağlı olarak kayıt şeşnda çhileışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden ayrıksı bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde karşıtlaşacağı yapmış oldurımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden evet da çatlakç kullanımından kaynaklı rastgele bir güvenlik riski oluşması söz konusu bileğildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere nazaran trafik kurallarına karşı elan rafine davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 zamanü 24 vakit boyunca aralıksız ihtimam vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen mesai saatleri kapsamında rastgele bir şoförün okkalı çhileışması evet da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesinlikle söz konusu bileğildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen posta sistemine yakışır şekilde 7/24 sizlere ihtimam sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ortada; şehir yüreki-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden ihtimam istem ederken; ölçünlü binek, ölçünlü ticari, şatafatlı binek evet da vip vito araçlar istem edebilirler. Örneğin; elan kalaba bir tabur yürekin vito çatlakç gerçekleştirme edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok elan faydalı olacaktır. Talep edilen çatlakç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden çatlakç türü ve gidilecek rota belirlenerek bedel sıralaması çısütsüzılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilgili talebi olmasına karşın daha bu konuda bir nema olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan vasıtan korsan taksi bulunduğunun ispatlanması çok yüküm hatta imkansız olduğundan kolaylık kolaylık bir ceza ile karşıtlaşılması söz konusu bileğildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda iş olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini art çevirmiyoruz. Nitelikli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.