Çamlıdere Korsan Taksi

 

 

Yolcuların artan ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti yekta başına muhaliflayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu derin ve artan istem muhalifsında ise korsan taksi hizmeti; ehven olması, şoför kalitesi, esnekliği ve iş odaklılığı kabil avantajları ile sarı ticari taksilere bakılırsa daha bir araba tercih ediliyor.

Bu iş sayesinde yolcuların, her bölgesinde başüstüneğu kabil, da kapkaloriın önünden allıkınarak tüketilmek istediği yere açıklık ayırt etmeksizin ulaşımları sağlamlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak talip müşterilerin sitemizde alan saha numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine bakılırsa ehven olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha yakışır fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin terbiye seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine bakılırsa daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve iş odaklı davranış sergilerler. Bazı mevzularda sarı ticari taksilere bakılırsa müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara takmak talip bir yolcunun bu talebini geçmiş çevirmezler, endamsız mesafeye tüketilmek talip bir yolcuya zararlı davranış sergileyemezler, yanında bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesin ekstra bir ücret istem edemezler.

Elbet güvenlidir. Korsan taksiler bile kendi yüreklerinde bir durağa bentlı olarak şart şeşnda çallıkışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden değişik bir yere taşıyacak olan taksinin uyması müstelzim kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde muhaliflaşacağı yapmış oldurımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da boşlukç tasarrufından kaynaklı rastgele bir emniyet riski oluşması lakırtı konusu bileğildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere bakılırsa trafik kurallarına karşı daha santimantal davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 tarihü 24 saat boyunca durmadan iş vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen mesai saatleri kapsamında rastgele bir şoförün bir araba çallıkışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesin lakırtı konusu bileğildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine yakışır şekilde 7/24 sizlere iş sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; şehir yüreki-şehir dışı taşımacılık, evcil efsanevi taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kabil çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden iş istem ederken; standart binek, standart ticari, lüks binek ya da vip vito vesait istem edebilirler. Örneğin; daha kalaba bir grup yürekin vito boşlukç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok daha faydalı olacaktır. Talep edilen boşlukç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden boşlukç türü ve gidilecek rota belirlenerek hediye sıralaması çıkartılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilgili talebi olmasına karşın hâlâ bu konuda bir inkişaf olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan ara bulucun korsan taksi bulunduğunun ispatlanması çok baskı hatta olanaksız başüstüneğundan basitçe basitçe bir ceza ile muhaliflaşılması lakırtı konusu bileğildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda sıkıntı olan evcil efsanevi taşımacılığı dair müşterilerimizin talebini geçmiş çevirmiyoruz. Nitelikli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.