Çankaya Korsan Taksi

 

Yolcuların artan erişim talebini tıknaz taşıma hizmeti hiçbir başına alınlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu koyu ve artan talep alınsında ise korsan taksi hizmeti; adi olması, şoför kalitesi, esnekliği ve görev odaklılığı gibi avantajları ile sarı ticari taksilere göre daha şu denli tercih ediliyor.

Bu görev yardımıyla yolcuların, her bölgesinde evetğu gibi, da kapkaloriın önünden hileınarak gezmek istediği yere mesafe kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları sağlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde alan düz numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar ortada en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre adi olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine nispeten daha münasip fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine göre daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve görev odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere göre müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara dökmek isteyen bir yolcunun bu talebini geri çevirmezler, gücük mesafeye gezmek isteyen bir yolcuya olumsuz davranış sergileyemezler, birlikte bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesin ekstra bir ücret talep edemezler.

Elbet güvenlidir. Korsan taksiler bile kendi yüreklerinde bir durağa rabıtalı olarak şart şeşnda çhileışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden değişik bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde alınlaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden evet da boşlukç tasarrufından kaynaklı rastgele bir güvenlik riski oluşması kavlükarar konusu bileğildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere göre seyrüsefer kurallarına karşı daha duygun davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 güneşü 24 saat süresince kesintisiz görev vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen mesai saatleri kapsamında rastgele bir şoförün şu denli çhileışması evet da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması kesin kavlükarar konusu bileğildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine münasip şekilde 7/24 sizlere görev sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ortada; şehir yüreki-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden görev talep ederken; standart binek, standart ticari, şatafatlı binek evet da vip vito araçlar talep edebilirler. Örneğin; daha kargaşa bir kategori yürekin vito boşlukç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok daha faydalı olacaktır. Istem edilen boşlukç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden boşlukç türü ve gidilecek rota belirlenerek bedel sıralaması çıanaçılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilgili talebi olmasına rağmen henüz bu mevzuda bir tekâmül olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan ara bulucun korsan taksi olduğunun ispatlanması çok sıkıntı hatta imkansız evetğundan basit basit bir ceza ile alınlaşılması kavlükarar konusu bileğildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda iş olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini geri çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon derece uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.