Elmadağ Korsan Taksi

Yolcuların mütezayit erişim talebini toplanmış taşıma hizmeti nazar boncuğu başına hakkındalayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu kaba ve mütezayit istek hakkındasında ise korsan taksi hizmeti; adi olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı kabil avantajları ile sarı ticari taksilere nazaran daha okkalı yeğleme ediliyor.

Bu hizmet sayesinde yolcuların, her bölgesinde olduğu kabil, da kapısının önünden alınarak ulaşmak istediği yere ara kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları katkısızlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde belde saha numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en uyanıklık çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine nazaran adi olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha amelî fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok yeğleme edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine nazaran daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Temelı mevzularda sarı ticari taksilere nazaran müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara sarf etmek isteyen bir yolcunun bu talebini geçmiş çevirmezler, kısaltarak mesafeye ulaşmak isteyen bir yolcuya negatif davranış sergileyemezler, yanı sıra bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kategorik ekstra bir ücret istek edemezler.

Kuşkusuz güvenlidir. Korsan taksiler bile kendi yüreklerinde bir durağa ilişkilı olarak şart şeşnda çalışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden ayrıksı bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde hakkındalaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden evet da mesafeç kullanımından kaynaklı rastgele bir emniyet riski oluşması nazire konusu bileğildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere nazaran yoğunluk kurallarına karşı daha duyar davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 güneşü 24 zaman süresince durmadan hizmet vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen çalışma saatleri kapsamında rastgele bir şoförün okkalı çalışması evet da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması kategorik nazire konusu bileğildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen posta sistemine amelî şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; şehir yüreki-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kabil çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizlerden hizmet istek ederken; standart binek, standart ticari, şatafatlı binek evet da vip vito araçlar istek edebilirler. Örneğin; daha kalabalık bir saf yürekin vito mesafeç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Istek edilen mesafeç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden mesafeç türü ve gidilecek rota belirlenerek paha sıralaması çısütsüzılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına merbut talebi olmasına rağmen daha bu mevzuda bir inkişaf olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Fakat pratikte kullanılan ara bulucun korsan taksi bulunduğunun ispatlanması çok zor hatta olanaksız olduğundan palas palas bir ukubet ile hakkındalaşılması nazire konusu bileğildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda dava olan evcil hayvan taşımacılığı dair müşterilerimizin talebini geçmiş çevirmiyoruz. Nitelikli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon denli uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.