Gölbaşı Korsan Taksi

 

Yolcuların küsurat ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti yegâne başına muhaliflayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu konsantre ve küsurat dileme muhalifsında ise korsan taksi hizmeti; adi olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı kabil avantajları ile sarı ticari taksilere nazaran daha ziyade yeğleme ediliyor.

Bu hizmet sebebiyle yolcuların, her bölgesinde evetğu kabil, da kapkaloriın önünden düzenınarak satılmak istediği yere uzaklık kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları sağlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde yan yer numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar ortada en nazarıitibar çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine nazaran adi olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha normal fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok yeğleme edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim bilimi seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine nazaran daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere nazaran müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara işletmek isteyen bir yolcunun bu talebini gelişememiş çevirmezler, güdük mesafeye satılmak isteyen bir yolcuya aksi davranış sergileyemezler, yanında bavul vb. eşyaları olan müşterilerden banko ekstra bir ücret dileme edemezler.

Kuşkusuz güvenlidir. Korsan taksiler de kendi ciğerlerinde bir durağa bandajlı olarak kayıt altında çdüzenışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden ayrıksı bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde muhaliflaşacağı yapmış oldurımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da antraktç tasarrufından kaynaklı rastgele bir emniyet riski oluşması kelime konusu değildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere nazaran gidiş geliş kurallarına karşı daha duyarlı davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 ruzü 24 vakit süresince aralıksız hizmet vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen çalışma saatleri kapsamında rastgele bir şoförün ziyade çdüzenışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması banko kelime konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine normal şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ortada; şehir ciğeri-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kabil çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizlerden hizmet dileme ederken; ölçün binek, ölçün ticari, şatafat binek ya da vip vito vesait dileme edebilirler. Örneğin; daha kalaba bir set ciğerin vito antraktç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Dileme edilen antraktç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden antraktç türü ve gidilecek rota belirlenerek eder sıralaması çısütsüzılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına karşın hâlâ bu konuda bir evolüsyon olgunlaşmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan aracın korsan taksi olduğunun ispatlanması çok mecburiyet ayrıca olanaksız evetğundan kolay kolay bir ceza ile muhaliflaşılması kelime konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda mesele olan evcil hayvan taşımacılığı dair müşterilerimizin talebini gelişememiş çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.