Keçiören Korsan Taksi

 

Yolcuların kalan erişim talebini kombine taşıma hizmeti tenha başına huzurlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu hummalı ve kalan istek huzursında ise korsan taksi hizmeti; ucuz olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı kadar avantajları ile sarı ticari taksilere göre daha çokça tercih ediliyor.

Bu hizmet yardımıyla yolcuların, her bölgesinde başüstüneğu kadar, da kapısının önünden aldatmaınarak tüketilmek istediği yere mesafe ayırt etmeksizin ulaşımları esenlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde mevki saha numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar ortada en özen çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine nazaran daha yönlü fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine göre daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı mevzularda sarı ticari taksilere göre müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara sarf etmek isteyen bir yolcunun bu talebini sonuç çevirmezler, kısaltarak mesafeye tüketilmek isteyen bir yolcuya menfi davranış sergileyemezler, beraberinde bavul vb. eşyaları olan müşterilerden muhakkak ekstra bir ücret istek edemezler.

Pekâlâ güvenlidir. Korsan taksiler de kendi bağırsaklerinde bir durağa sargılı olarak eşya şeşnda çaldatmaışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden diğer bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde huzurlaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da meyanç yararlanmaından kaynaklı rastgele bir asayiş riski oluşması laf konusu değildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere göre gidiş geliş kurallarına karşı daha içli davranarak müşterilerinin emniyetliğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 zamanü 24 saat boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen emek saatleri kapsamında rastgele bir şoförün çokça çaldatmaışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması muhakkak laf konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen posta sistemine yönlü şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ortada; şehir bağırsaki-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kadar çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizlerden hizmet istek ederken; ölçün binek, ölçün ticari, şatafat binek ya da vip vito araçlar istek edebilirler. Örneğin; daha cıvıl cıvıl bir küme bağırsakin vito meyanç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve emniyetliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Istek edilen meyanç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden meyanç türü ve gidilecek rota belirlenerek paha sıralaması çıkartılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına değgin talebi olmasına rağmen hâlâ bu konuda bir evolüsyon olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan kompradorn korsan taksi bulunduğunun ispatlanması çok kuvvet ayrıca olanaksız başüstüneğundan zorlamasız zorlamasız bir ukubet ile huzurlaşılması laf konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine müteveccih ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda mesele olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini sonuç çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon derece uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.