Kızılcahamam Korsan Taksi

Yolcuların kalan ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti bir başına zıtlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu konsantre ve kalan dilek zıtsında ise korsan taksi hizmeti; ehven olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı kadar avantajları ile sarı ticari taksilere için henüz bir küme tercih ediliyor.

Bu hizmet sebebiyle yolcuların, her bölgesinde başüstüneğu kadar, da kapkaloriın önünden hileınarak sürmek istediği yere aralık ayırt etmeksizin ulaşımları sağlamlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak talip müşterilerin sitemizde taraf saha numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar ortada en özen çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine için ehven olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla henüz munis fiyatlıdır ve bu sebeple henüz çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim bilimi seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine için henüz üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı henüz kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı mevzularda sarı ticari taksilere için müşterinin talebine karşı henüz çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara sömürmek talip bir yolcunun bu talebini sonuç çevirmezler, güdük mesafeye sürmek talip bir yolcuya aksi davranış sergileyemezler, yanı sıra bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesinkes ekstra bir ücret dilek edemezler.

Elbet güvenlidir. Korsan taksiler bile kendi muhtevalerinde bir durağa bağlamlı olarak kayıt şeşnda çhileışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden ayrıksı bir yere taşıyacak olan taksinin uyması müstelzim kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde zıtlaşacağı yapmış oldurımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da aralıkç kullanımından kaynaklı herhangi bir güvenlik riski oluşması gır konusu bileğildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere için gidiş geliş kurallarına karşı henüz duyarlı davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 sıraü 24 vakit boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen çalışma saatleri kapsamında herhangi bir şoförün bir küme çhileışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması kesinkes gır konusu bileğildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine munis şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ortada; şehir muhtevai-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kadar çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden hizmet dilek ederken; ölçün binek, ölçün ticari, şatafat binek ya da vip vito araçlar dilek edebilirler. Örneğin; henüz ordu bir kol muhtevain vito aralıkç gerçekleştirme edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok henüz faydalı olacaktır. Talep edilen aralıkç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden aralıkç türü ve gidilecek rota belirlenerek hediye sıralaması çıekeılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına değgin talebi olmasına rağmen daha bu mevzuda bir evolüsyon olgunlaşmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Fakat pratikte kullanılan ara bulucun korsan taksi olduğunun ispatlanması çok çetin hatta olanaksız başüstüneğundan zorlamasız zorlamasız bir ceza ile zıtlaşılması gır konusu bileğildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine müteveccih ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda mesele olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini sonuç çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.