Mamak Korsan Taksi

 

Yolcuların kalan ulaşım talebini şişko taşıma hizmeti bir başına huzurlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu kaba ve kalan istem huzursında ise korsan taksi hizmeti; ehven olması, şoför kalitesi, esnekliği ve özen odaklılığı kadar avantajları ile sarı ticari taksilere bakılırsa daha zait tercih ediliyor.

Bu özen sayesinde yolcuların, her bölgesinde olduğu kadar, da kapısının önünden hileınarak değerlendirmek istediği yere açıklık ayırt etmeksizin ulaşımları sağlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde dünya düz numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en nazarıitibar çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine bakılırsa ehven olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha şayan fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine bakılırsa daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve özen odaklı davranış sergilerler. Temelı mevzularda sarı ticari taksilere bakılırsa müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara almak isteyen bir yolcunun bu talebini sonuç çevirmezler, gücük mesafeye değerlendirmek isteyen bir yolcuya zararlı davranış sergileyemezler, birlikte bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesin ekstra bir ücret istem edemezler.

Elbette güvenlidir. Korsan taksiler de kendi kucaklerinde bir durağa bandajlı olarak araç şeşnda çhileışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden başka bir yere taşıyacak olan taksinin uyması müstelzim kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde huzurlaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden evet da araç yararlanmaından kaynaklı herhangi bir güvenlik riski oluşması kal konusu değildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere bakılırsa yoğunluk kurallarına karşı daha alıngan davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 sıraü 24 saat boyunca durmadan özen vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen çalışma saatleri kapsamında herhangi bir şoförün zait çhileışması evet da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesin kal konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine şayan şekilde 7/24 sizlere özen sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; şehir kucaki-şehir dışı taşımacılık, evcil efsanevi taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kadar çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden özen istem ederken; ölçün binek, ölçün ticari, fazla binek evet da vip vito vesait istem edebilirler. Örneğin; daha ordu bir takım kucakin vito araç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok daha faydalı olacaktır. Dileme edilen araç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden araç türü ve gidilecek rota belirlenerek eder sıralaması çıkartılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilgili talebi olmasına karşın henüz bu mevzuda bir gelişme olgunlaşmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Fakat pratikte kullanılan mutavassıtn korsan taksi olduğunun ispatlanması çok zorla hatta olanaksız olduğundan amelî amelî bir ceza ile huzurlaşılması kal konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda problem olan evcil efsanevi taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini sonuç çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon derece uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.