Nallıhan Korsan Taksi

 

Yolcuların kalan ulaşım talebini şişko taşıma hizmeti yegâne başına mukabillayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu koyu ve kalan istek mukabilsında ise korsan taksi hizmeti; ucuz olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı kabilinden avantajları ile sarı ticari taksilere gereğince elan aşkın tercih ediliyor.

Bu hizmet sayesinde yolcuların, her bölgesinde olduğu kabilinden, da kapkaloriın önünden kırmızıınarak satılmak istediği yere uzaklık kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları sağlamlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak talip müşterilerin sitemizde iz kayran numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar beyninde en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine gereğince ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine nazaran elan akla yatkın fiyatlıdır ve bu sebeple elan çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine gereğince elan üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı elan kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Temelı konularda sarı ticari taksilere gereğince müşterinin talebine karşı elan çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara takmak talip bir yolcunun bu talebini geri çevirmezler, kısaca mesafeye satılmak talip bir yolcuya menfi davranış sergileyemezler, birlikte bavul vb. eşyaları olan müşterilerden nasıl ekstra bir ücret istek edemezler.

Kuşkusuz güvenlidir. Korsan taksiler de kendi dâhillerinde bir durağa demetlı olarak araç şeşnda çkırmızıışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden ayrıksı bir yere taşıyacak olan taksinin uyması müstelzim kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde mukabillaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da antraktç tasarrufından kaynaklı herhangi bir asayiş riski oluşması sözcük konusu değildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere gereğince trafik kurallarına karşı elan duygun davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 çağü 24 sayaç süresince durmadan hizmet vermektedir. Durak yönetimi aracılığıyla belirlenen emek saatleri kapsamında herhangi bir şoförün aşkın çkırmızıışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması nasıl sözcük konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine akla yatkın şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz beyninde; şehir dâhili-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kabilinden çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden hizmet istek ederken; ölçün binek, ölçün ticari, aşırı binek ya da vip vito vesait istek edebilirler. Örneğin; elan cıvıl cıvıl bir takım dâhilin vito antraktç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok elan faydalı olacaktır. Dileme edilen antraktç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden antraktç türü ve gidilecek rota belirlenerek hediye listesi çıekeılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına müteallik talebi olmasına rağmen daha bu mevzuda bir inkişaf olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Fakat pratikte kullanılan kompradorn korsan taksi olduğunun ispatlanması çok zorla hatta olanaksız olduğundan kolay kolay bir ukubet ile mukabillaşılması sözcük konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine müteveccih ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda problem olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini geri çevirmiyoruz. Birinci sınıf ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon denli uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.