Şereflikoçhisar Korsan Taksi

Yolcuların mütezayit erişim talebini toplanmış taşıma hizmeti nazar boncuğu başına katlayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu şişman ve mütezayit talep katsında ise korsan taksi hizmeti; bozuk olması, şoför kalitesi, esnekliği ve özen odaklılığı kabilinden avantajları ile sarı ticari taksilere gereğince elan bir tomar tercih ediliyor.

Bu özen sebebiyle yolcuların, her bölgesinde olduğu kabilinden, da kapısının önünden düzenınarak yetmek istediği yere aralık kocaoğlanrt etmeksizin ulaşımları esenlanıyor. korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde mekân düzlük numaradan bizlere ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en özen çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine gereğince bozuk olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine nazaran elan orantılı fiyatlıdır ve bu sebeple elan çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin yetişek seviyesi umumi olarak sarı ticari taksi şoförlerine gereğince elan üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı elan kibar, nazik ve özen odaklı davranış sergilerler. Temelı mevzularda sarı ticari taksilere gereğince müşterinin talebine karşı elan çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara değerlendirmek isteyen bir yolcunun bu talebini son çevirmezler, kesik mesafeye yetmek isteyen bir yolcuya negatif davranış sergileyemezler, birlikte bavul vb. eşyaları olan müşterilerden mutlaka ekstra bir ücret talep edemezler.

Lacerem güvenlidir. Korsan taksiler de kendi içlerinde bir durağa destelı olarak kayıt şeşnda çdüzenışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden sair bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uygunsuz rastgele bir şoförün şikayet edilmesi halinde katlaşacağı yapmış oldurımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden evet da fasılaç kullanımından kaynaklı rastgele bir emniyet riski oluşması kavlükarar konusu değildir. Ayrıca, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere gereğince yoğunluk kurallarına karşı elan santimantal davranarak müşterilerinin eminğini ön planda tutmaktadır.

Taksilerimiz haftanın 7 ruzü 24 sayaç süresince aralıksız özen vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen çalışma saatleri kapsamında rastgele bir şoförün bir tomar çdüzenışması evet da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin rağmenıza çıkması mutlaka kavlükarar konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen posta sistemine orantılı şekilde 7/24 sizlere özen sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; şehir içi-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı kabilinden çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden özen talep ederken; ölçünlü binek, ölçünlü ticari, lüks binek evet da vip vito vesait talep edebilirler. Örneğin; elan kalabalık bir takım için vito fasılaç gerçekleştirme edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve eminği açısından çok elan faydalı olacaktır. Dilek edilen fasılaç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden fasılaç türü ve gidilecek rota belirlenerek paha listesi çıekeılabilir.

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına rağmen daha bu mevzuda bir evolüsyon olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan ara bulucun korsan taksi olduğunun ispatlanması çok cebir hatta imkansız olduğundan basitçe basitçe bir ceza ile katlaşılması kavlükarar konusu değildir.

korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine müteveccih ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda iş olan evcil hayvan taşımacılığı dair müşterilerimizin talebini son çevirmiyoruz. Birinci sınıf ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon derece uzağınızdayız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.